Asa Kredyt opinie o szybkiej pożyczce na raty

Asa Kredyt

Asa KredytZweryfikowaliśmy informacje o Asa Kredyt. Przedstawiliśmy opinie i zajrzeliśmy do jakich baz zaglądają.

Asa Kredyt to firma z obszerną propozycją pożyczek na dowolny cel. Główna budynek firmy znajduje się pod adresem: Aasa Polska S.A. ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa. Kontakt jest możliwy za pomocą numeru telefonu 801 40 40 40 czy też kilkoma innymi. Można również napisać wiadomość na pocztę elektroniczną, a także posłużyć się formularzem kontaktowym.

Godziny otwarcia biura od poniedziałku do piątku 8-19. W tej instytucji wolno pożyczyć od kwoty 1500 złotych do nawet 10 000 zł.

Co sprawdzają? Ile można pożyczyć?

Jeżeli chodzi o czas spłaty pożyczki wynosi ona od 10 do 24 miesięcy. Nim pożyczka zostanie użyczona firma weryfikuje, czy konsument nie znajduje się na liście dłużników BIG. Przykładowa należność przygotowawcza dla kwoty 1000 zł wynosi 490 złotych. Natomiast limit sum jakie można pożyczyć w tej firmie waha się od 1000 do 10 000 złotych.

Znaczącą kwestią jest tutaj to, że konsument nie ponosi należności za spłatę pożyczki przed określonym terminem, jak i również w przypadku zmiany scenariusza spłaty, czy też wydłużenia czasu spłacania zobowiązania.

Windykacja w Asa Kredyt

Jeśli chodzi o pozostałe wydatki związane z windykacją, to konsument nie ponosi ich w przypadku przygotowania jak i przesłania pierwszego monitu, tak samo jak w przypadku wezwania do zapłaty. Nie ma zarówno kosztów związanych z przygotowaniem i wysyłką ostatecznego wezwania do zapłaty, jak i zarówno kosztów przekazania sprawy do postępowania windykacyjnego.

Opinie o Asa Kredyt

Przedsiębiorstwo ma bardzo dobre opinie, szczególnie z uwagi na indywidualne podejście do konsumenta. Przygotowanie propozycji dla konkretnego konsumenta ma na pewno odpowiedni wpływ na opinie jakie pojawiają się w internecie.

 

Można poczytać o firmie zarówno na stronach o pożyczkach, jak i w miejscach dla osób zadłużonych. Duża oferta dotycząca sumy, jaką są w stanie użyczyć, dodatkowo minimum formalności, to dodatkowo bardzo duża zaleta. Opinie o Asa Kredyt są korzystne, ponieważ każdy konsument ma inne zapotrzebowania finansowe, co znaczy, że w tak bogatej propozycji znajdzie dla siebie coś właściwego. Co pewien czas firma modyfikuje oferty dla dotychczasowych i przyszłych konsumentów.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*