Hapi Pożyczki opinie o firmie, przykładowe opłaty i czy sprawdza BIK?

Hapi Pożyczki

Hapi PożyczkiDowiedz się, co udało się nam ustalić o Hapi Pożyczki. Poznaj opinie. Sprawdź, do jakich baz zaglądają. Czy weryfikują dane w BIK?

Hapi Pożyczki to przedsiębiorstwo udzielająca indywidualnych pożyczek przez internet. Jej atutem jest to, iż świadczy atrakcyjne i nisko oprocentowanie pożyczki, a tym samym raty są korzystne finansowo.

Główny lokal przedsiębiorstwa znajduje się pod adresem: Al. Jerozolimskie 136, 02-305 Warszawa. Kontakt z firmą jest możliwy za pośrednictwem telefonu 800 012 601, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 z kolei w soboty 9-17.

Dodatkowo można się skontaktować za pomocą formularza, oraz w korespondencji e-mail. Można w takim przypadku w zależności od komfortu osobistego wybrać najlepszą dla siebie formę. W momencie kontaktu, pracownik firmy udzieli wszystkich odpowiedzi, jak i także odpowie na pytania i rozwieje wątpliwości.

Jak dużo mogą pożyczyć? Na jak długo?

Firma pożycza do 2000 złotych. Zobowiązanie jest objęta promocją, wskutek czemu skorzystanie z propozycji jest darmowe. Maksymalna kwota wierzytelności w tej firmie wynosi 15 000 złotych, jednak okres spłaty waha się od 3 do 36 miesięcy.

Czy Hapi Pożyczki sprawdzają BIK?

Zanim spółka udzieli pożyczki sprawdza zdolność konsumenta w następujących bazach: Wewnętrzny zbiór danych Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A. IPF Polska sp. z o.o., Krajowy Rejestr Długów Biura Informacji Gospodarczej S.A., Biura Informacji Kredytowej S.A., Związek Banków Polskich, wewnętrzny zbiór danych Provident Polska S.A.

Przykładowe opłaty

Przykładowa miesięczna należność w Hapi Pożyczki przy założeniu, iż konsument wypożyczył 1000 złotych na czas pięciu miesięcy wynosi 279,08 zł. Niedyskusyjną zaletą spółki jest wyjątkowe stosunek do konsumenta.

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj fakt, że klient nie ponosi opłat za decyzję o udzieleniu pożyczki, wypłatę pieniędzy, wspomnienie o zbliżającej się comiesięcznej spłacie, jak i także przyznanie następnej pożyczki po spłacie poprzedniej. Bezpłatne są też wakacje od spłat, dzięki temu można zrobić sobie przerwę w czasie wyjazdu na wakacje.

Opinie o Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki dba o komfort konsumentów, na mocy co liczba formalności do dostarczenia jest minimalna. Istnieje możliwość skorzystania z oferty przez internet.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*