Incredit opinie o pożyczce ratalnej bez BIK. Zalety i wymagania

Incredit

IncreditPrzedstawiamy Incredit i opinie klientów o firmie. Sprawdzamy czy weryfikuje wnioski w BIK. Odpowiadamy na pytanie, ile możesz pożyczyć.

Incredit to przedsiębiorstwo świadcząca usługi w zakresie udzielania szybkich pożyczek bez potrzeby wychodzenia z domu.

Jak skontaktować się z Incredit?

Siedziba firmy znajduje się pod adresem: Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa. Kontakt z spółką jest możliwy na kilka sposobów. Najpopularniejszym jest kontakt telefoniczny z obsługą konsumenta pod numerem 22 101 05 00, czy też również za pośrednictwem poczty e-mail. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21, za to w soboty 8-20.

Ile możesz pożyczyć? Czy Incredit sprawdza BIK?

Minimalna kwota pożyczki, jaką można otrzymać w tej spółce wynosi 600zł, natomiast maksymalna aż 10 000zł. Przed przyznaniem pożyczki, konsument jest sprawdzany we wszelkich możliwych bazach w tym BIK, z tej przyczyny w momencie gdy o pożyczkę stara się osoba, która miała wcześniej kłopoty z terminową spłatą pożyczek, może mieć ona kłopot z otrzymaniem pozytywnej decyzji.

Orientacyjna rata pożyczki dla kwoty 1000 zł, zaciągniętej na maksymalny czas czyli 24 miesiące wynosi 85,42 zł.

Przedsiębiorstwo proponuje także promocje, w której za polecenie osoby, jktóra skorzysta z oferty spółki zdobywa się 50 złotych. Jest to zatem sposób na ekstra zarobek.

Jak wygląda rejestracja?

Podmiot gospodarczy świadczy usługi w zakresie ekspresowych pożyczek bez potrzeby wychodzenia z domu. Jest to dobre oferta, dla osób, jakie znalazły się w skomplikowanej sytuacji, i nagle pragną pieniędzy. By być w stanie doprowadzić do końca rejestrację, należy pod wskazany numer bankowy przelać zapłatę aktywacyjną w wysokości 1 grosza. Po uzyskaniu przez nich przelewu, kwota ta zostanie zwrócona konsumentowi na konto, a procedura rejestracji zostanie zakończona.

Zalety Incredit. Jakie są opinie?

Niedyskusyjną zaletą spółki jest działalność przez sześć dni w tygodniu, co zapewnia bardzo szybką pomoc w nagłych sprawach. W razie potrzeby gotówki, dla stałych konsumentów procedura jest ułatwiona. Z kolei w sytuacji, w którym pojawiają się problemy z płatnością należności można wypracować kolejny plan spłaty pożyczki wraz z konsultantem Incredit. W dowolnej sytuacji BOK służy klientowi poradą, za co również spółka Incredit jest chwalona w opiniach.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*