Lendon opinie, fakty i mity o pożyczce do 2500 za darmo. Czy sprawdza BIK?

Lendon

LendonSprawdź co udało się nam ustalić o Lendon. Poznaj opinie. Przeczytaj czy weryfikuje wniosek w BIK i KRD.

Lendon to strona internetowa, zajmująca się udzielaniem pożyczek osobom prywatnym. Posiada bogatą propozycję świadczonych usług, a co jakiś czas pojawiają się okazje i rabaty zarówno dla stałych klientów, jak i tych zupełnie nowych.

Właścicielem strony jest Creamfinance Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa 01-211.

Kontakt z firmą jest możliwy przy użyciu formularza na stronie www, albo poczty e-mail, oraz telefonu 22 388 6 444. Lendon funkcjonuje przez siedem dni w tygodniu, co jest zbawienne, w momencie gdy ktoś nagle znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Od poniedziałku do piątku można się kontaktować w godzinach 8-20, natomiast w weekend w godzinach 9-18.

Jak wysoka pierwsza pożyczka w Lendon?

W trosce i dla zachęty dla nowego klienta, pierwsza pożyczka może być do kwoty 2500 zł i jest całkowicie darmowa pod warunkiem, że zostanie zaciągnięta na czas maksymalnie 45 dni. Jeżeli chodzi o ogólne kwoty jakie można pożyczyć, wahają się one od 100 złotych aż do 5 tysięcy.

Czy Lendon sprawdza BIK?

Klient jest analizowany w BIK lub BIG. W razie negatywnych wpisów istnieje możliwość odrzucenia wniosku. Choć Lendon może zaniechać sprawdzenia wnioskodawcy w tych bazach w sporadycznych sytuacjach.

Promocje w Lendon

W przypadku okresu do spłaty zobowiązania, minimalny wynosi 5 a maksymalny 45 dni. W sytuacji gdy ktoś jest chętny zaciągnięciem pierwszej pożyczki w tej spółce, a jej wysokość określi na 1000 złotych, po 45 dniach, będzie miał do spłaty również 1000 złotych. Promocja związana z pierwszą darmową pożyczką jest znakomitym sposobem na przetestowanie firmy przez kogoś, kto dotychczas nie korzystał z tego rodzaju usług.

Opinie o Lendon

W głównej mierze Lendon jest odbierana jako rzetelna firma, wychodząca naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klienta, oraz w sytuacji trudności w spłacie, także wolno liczyć na zrozumienie i ponowne sporządzenie planu spłaty. Pozytywne opinie o Lendon wynikają także z promocji, jakie co jakiś czas się pojawiają dla nowych i stałych klientów.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*