Pożyczka OK opinie o firmie. Czy sprawdza BIK?

Pożyczka OK

Pożyczka OKSprawdź z nami ofertę Pożyczka OK. Dowiedz się, do kogo należy i czy weryfikuje klientów w BIK.

Pożyczka OK – przedsiębiorstwo zajmująca się użyczaniem pożyczek do kwoty 5000 złotych. Jej właścicielem jest firma, która znajduje się pod adresem: SMS Kredyt Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu, (50-125) Wrocław, ul. Św. Mikołaja 8-11.

Jak otrzymać pożyczkę?

Tryb pożyczania od nich gotówki przedstawia się następująco: na samym początku należy wypełnić wniosek internetowy, następnym krokiem jest oczekiwanie na wiadomość SMS z decyzją. Jeśli będzie ona pozytywna trzeba oczekiwać na listonosza z umową pożyczki, którą trzeba podpisać.

Później powinno się oczekiwać na przelew, albo także wiadomość, iż gotówkę wolno już odebrać w na poczcie lub w swoim banku. Spółka zapewnia, iż przy regularnym i terminowym spłacaniu pożyczki, konsument nie będzie narażony na żadne nadzwyczajne koszty.

Jakie kwoty pożyczają?

Pożyczka OK udziela chwilówek od 1500 do 5000 złotych, lecz okres spłaty jest godny uwagi, bowiem wynosi on maksymalnie 30 miesięcy. Jest to stąd propozycja dla osób, którzy potrzebują gotówkę, a równocześnie chciałyby bez pośpiechu spłacać dług rozciągnięty na kilka miesięcy.

Czy Pożyczka OK sprawdza BIK?

Zanim firma udzieli pożyczki, weryfikuje klienta w następujących miejscach: BiG (InfoMonitor, ERIF lub KRD).

Przykładowe opłaty

Orientacyjna rata dla pożyczki w wysokości 1500 zł zaciągniętej na okres 30 miesięcy wynosi 106,73 złotych. Za to z prowizjami i odsetkami całkowita suma do spłaty wynosi 3201,75 zł.

Jakie opinie ma Pożyczka OK?

Firma pożyczkowa ma dobre opinie z uwagi na szybkość realizacji usługi, oraz ekspresowy przelew. W tego typu usługach opinie stawiają bardzo duży nacisk na czas, gdyż każdemu z klientów się spieszy. Firma cieszy się dobrą opinią wśród nowych i stałych klientów.

Co do negatwnych opinii, można zanotować, iż jedynym sposobem kontaktu jest formularz na stronie firmy. W zamian jednak firma jest w stanie w krótkim czasie odesłać odpowiedź.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*