Pożyczka Plus opinie, wymagania, recenzja. Czy sprawdza BIK?

Pożyczka Plus

Pożyczka PlusSprawdź, co udało się nam ustalić o Pożyczka Plus. Czy sprawdzi cię w BIK i innych bazach. Dowiedz się, na jak długo możesz pożyczyć pieniądze.

Pożyczka Plus to instytucja udzielająca szybkie mikropożyczki za pośrednictwem internetu. Z jej propozycji może skorzystać każdy, kto znalazł się w podbramkowej kondycji finansowej i chciałby z niej odpowiednio szybko wybrnąć, a dodatkowo obawia się, iż jego budżet zostanie nadszarpnięty przez raty nie do pokrycia.

Spółka należy do Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p.III, 15 – 888 Białystok.

Kontakt z ekspertem jest dopuszczalny za pomocą formularza na stronie internetowej. Wolno również dzwonić z pytaniami pod numer telefonu 85 871 00 52, jak i również kontaktować się za pomocą korespondencji e-mail. Firma funkcjonuje przez cały tydzień: od poniedziałku do piątku w godzinach 7,30-21 natomiast w weekend 9-17.

Ile możesz pożyczyć pieniędzy?

Zakres kwot, które można uzyskać w ramach pożyczki w tej spółce waha się od 200 złotych do nawet 5000zł ( maksymalna kwota możliwa jest tylko przy wniosku o 7 pożyczkę).

Jeżeli chodzi o czas spłaty zadłużenia, waha się on od 5 do 65 dni. Maksymalny czas jest możliwy tylko przy 6 chwilówce

Czy Pożyczka Plus sprawdza BIK?

Złożenie wniosku o chwilówkę nie jest jednoznaczne z jej zaakceptowaniem. Nim zapadnie decyzja spółka analizuje czy klient posiada zdolność kredytową (BIK, KRD), aby pożyczka nie była przesadnym obciążeniem dla budżetu konkretnego użytkownika, a tym samym by nie było kłopotów z późniejszym uregulowaniem płatności.

Przykładowa pożyczka w wysokości 1000 złotych zaciągnięta na okres 30 dni będzie oznaczała, iż po tym okresie należy zapłacić 1010 złotych. Jest to wyjątkowo dobre rozwiązanie, gdyż całkowity wydatek zaciągnięcia pożyczki wynosi jedynie 10 złotych.

W sytuacji, gdy dany pożyczkobiorca chciałby wydłużyć termin spłaty wiąże się to z specjalnymi kosztami, ale gdy spłaci w początkowo wyznaczonym okresie, to poniesie niewielki koszt zaciągnięcia właśnie takiego zobowiązania.

Opinie o Pożyczka Plus

Na korzystną opinię o spółce składa się przede wszystkim niezwykle niski koszt zaciągnięcia takiego zobowiązania. Dzięki temu opinie są pozytywne, a pożyczkobiorcy w pełni usatysfakcjonowani.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*