Provident opinie o pożyczce z obsługą w domu klienta

Provident

ProvidentZastanawiasz się, czy otrzymasz pożyczkę w Provident? Czy firma sprawdza BIK? Ile otrzymasz i na jakich warunkach? Zajrzyj do naszej recenzji.

Provident to jedna z bardziej renomowanych firm udzielających pożyczek. Posiadaja szeroki zakres kwot, które wolno pożyczyć i jasne zasady działania usług. To skutkuje, że z każdym rokiem cieszy się coraz to większym zainteresowaniem ze strony konsumentów.

Lokal firmy znajduje się pod adresem: Provident Polska S.A. Ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa. Kontakt z nimi jest dozwolony na kilka różnych sposobów. Większość wnioskodawców używa z formularza na stronie internetowej. Istnieje również opcja nawiązania kontaktu za pośrednictwem poczty e-mail, lub tez numerem telefonu 600 200 200.

Pracownicy Providenta są dostępni przez siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21, za to w soboty i niedziele w godzinach 9-15. Na przesłane formularze dość prędko odpisują, co jest na pewno wielką zaletą spółki.

Czy Provident sprawdza BIK i KRD?

Zanim pożyczka zostanie podpisana, klient jest sprawdzany w następujących miejscach : Rejestru Dłużników ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A., Krajowego Biura Informacji Gospodarczej S.A. Biura Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej.

Ile pożycza?

Provident pożycza od 300 do nawet 15 000 zł, jest to więc dość ogromna rozpiętość kwotowa, jak na spółkę udzielająca pożyczek. Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko bardzo duży aspekt co do wysokości pożyczek, lecz też nadzwyczaj dobra opieka ze strony konsultanta firmy Provident, także gotowość rozwiązania problemu w taki sposób, by każda ze stron była w pełni usatysfakcjonowana.

Okres spłaty zaciągniętego zobowiązania w Providencie waha się między 3 a 24 miesiące, w zależności od kwoty zaciągniętej pożyczki, oraz możliwości finansowych danego pożyczkobiorcy.

Orientacyjne opłaty

Przykładowa rata pożyczki dla kwoty zobowiązania w wysokości 1000 złotych i rozłożenia jej na 12 miesięcy wynosi 132,31 złotych.

Spółkę wyróżnia dwudziestoletnia działalność na polskim rynku, dzięki temu wielu pożyczkobiorców zdążyło już skorzystać z ich oferty. W takim czasie zdążyła zgromadzić wielu stałych klientów, jacy w sytuacji gdy pojawią się trudności finansowe, przychodzą po wsparcie właśnie do niej.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*