Ratka.pl opinie o pożyczce na raty do 10000 złotych. Czy sprawdza BIK?

Ratka.pl

Ratka.plTutaj odpowiemy na twoje pytania o Ratka.pl. Dowiesz się od ilu lat akceptują klientów. Czy sprawdza BIK i KRD.

Ratka.pl to oferta pożyczki dla osób w wieku od 20-80 lat, posiadających stały dochód i obywatelstwo Polskie. Pomogli już wielu osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji.

Lokal firmy mieści się pod adresem: ul. Pilchowicka 27/8, 02-175 Warszawa. Kontakt z biurem obsługi klienta jest możliwy za pośrednictwem formularza na ich stronie internetowej, za pośrednictwem telefonu pod numerem 801 40 40 40, jak i też przez pocztę elektroniczną.

Ile możesz pożyczyć w Ratka.pl?

W zależności od decyzji klienta można będzie wybrać sposób najlepiej dla siebie dopasowany. Zakres kwot które można pożyczyć Ratka.pl waha się od 1000 do nawet 10 000 złotych. Natomiast jeśli chodzi o czas spłaty pożyczki to wynosi on od 10 do nawet 24 miesięcy. Jest to w takim przypadku niezwykle dobre rozwiązanie, dla kogoś kto znajduje się w kłopotliwej sytuacji finansowej i nie chciałby obarczać swojego budżetu domowego.

Czy Ratka.pl sprawdza BIK?

Nim nastąpi korzystna ocena dla złożonego wniosku, na samym początku każdy z klientów jest sprawdzany w Biurze Informacji Gospodarczej (InfoMonitor, ERIF lub KRD). To właśnie z tego powodu osoby, które miewały problemy z regulowaniem rat w terminie, mogą mieć problem ze zdobyciem pożyczki w tej Ratka.pl.

Orientacyjne opłaty

Przykładowa wielkość raty dla pożyczki w wysokości 1000 złotych i okresu spłaty 22 miesięcy wynosi 75,94 zł, za to każda kolejna rata jest malejąca. Czyli, że wraz z biegiem czasu będzie to coraz mniejsze obciążenie dla budżetu domowego.

Pełna kwota do spłacenia, w tym konkretnym przykładzie wynosi 1585, 95 zł, w co uwzględniona jest opłata przygotowawcza w wysokości 490 zł, jak i również oprocentowanie 10%.

Opinie o Ratka.pl

Firma ta cieszy się bardzo dobrą opinią, z uwagi na niskie oprocentowanie, a także i szybką realizację usługi. Ułatwiona procedura pożyczki też ma wpływ na pozytywne opinie o Ratka.pl. Wszelkiego rodzaju formalności są zebrane w jednym miejscu i umowę przywozi listonosz. Po podpisaniu jej, trzeba spodziewać się przelewu na swoim koncie bankowym. W dalszym okresie pamiętać o terminowym spłacaniu rat.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*