Smart Pożyczka opinie o szybkiej chwilówce do 3000 złotych. Czy sprawdza BIK?

Smart Pożyczka

Smart PożyczkaTutaj podpowiemy ci, czy Smart Pożyczka sprawdzi twój wniosek w BIK i KRD. Poznasz opinie. Przeczytasz, czy są promocje.

Smart Pożyczka to firma świadcząca pożyczki na maksymalnie 30 dni. Oferta firmy to doskonałe rozwiązanie dla osób, jakim zabrakło do przysłowiowego pierwszego, czy także takich, jakie niespodziewanie znalazły się w skomplikowanej sytuacji i już pragną zastrzyku gotówki.

Ich działalność została nagrodzona i ich partnerem jest „Rzetelna Firma”, co jest argumentem na ich dobre podejście do klientów, a tym samym wysoki poziom zadowolenia ze strony pożyczkobiorców.

Firma należy do Aventus Group Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B p. III, 15-888 Białystok. Natomiast kontakt z konsultantem możliwy jest za pośrednictwem: formularza znajdującego się na stronie internetowej, poczty elektronicznej, telefonu 85 871 00 49. Pracownicy są dostępni przez siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach 7,30-21.00, w soboty oraz niedziele w godzinach 9-17.

Czy Smart Pożyczka sprawdza BIK?

Przed rozpatrzeniem wniosku, doradca sprawdza dane w KRD, jak i BIK. Niemniej decyzja jest podejmowana wyjątkowo szybko, co znaczy, że można się jej spodziewać nawet w ciągu paru chwili od wysłania formularza.

Czy są jakieś promocje?

Także dla stałych jak również dla nowych klientów trwa promocja, w jakiej pierwsza pożyczka jest całkiem za darmo. Oznacza to, że wybierając zobowiązanie w wysokości 1000 złotych na okres od 10 do 30 dni, spłacamy tylko i wyłącznie 1000 złotych. Dopuszczalne jest prolongowanie okresu zapłaty, lecz to jest związane już z niektórymi opłatami z tego tytułu.

Smart Pożyczka opinie

Opinie klientów o Smart Pożyczka mają dla nich bardzo duże znaczenie. Nic więc dziwnego, że na każdym kroku próbują dopasowywać propozycję posiadanych pożyczek i wymogów ich udzielania, by klient mógł na tym jak najwięcej zyskać.

Dobra reakcja ze strony użytkownika jest najlepszą rekomendacją dla firmy. W razie problemów wystarczy skontaktować się z doradcą by odnaleźć stosowne rozwiązanie, jakie w pełni zadowoli każdą ze stron.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*