Takto Finanse opinie o pożyczce na raty z weryfikacją w BIK

Takto Finanse

Takto FinansePrzeczytaj co sprawdza Takto Finanse. Poznaj zalety i wady pożyczki w tej firmie. Dowiedz się, na jak długo możesz pożyczyć gotówkę.

Takto Finanse – pożyczka w tej spółce łączy w sobie całkiem wysokie sumy możliwe do pożyczenia, przy zachowaniu niezwykle długiego okresu spłaty. Jest to zatem perfekcyjne rozwiązanie dla przyszłych pożyczkobiorców, które znalazły się w skomplikowanej kondycji finansowej.

Lokal firmy znajduje się pod adresem: ul. Braniborska 58-68, 53-680 Wrocław. Natomiast jeśli chodzi o kontakt to jest on możliwy z wykorzystaniem formularza kontaktowego, wiadomości e-mail, jak i także za pośrednictwem numeru telefonu 801 006 206.

Ile można pożyczyć? Na jak długo? Czy Takto Finanse sprawdza BIK?

Spółka udziela pożyczki od kwoty 500 zł do nawet 10 000 zł. Tymczasem czas spłaty zobowiązania wynosi od 6 aż do 36 rat. Przed podjęciem decyzji o przyznaniu pożyczki, spółka weryfikuje wiadomości o kliencie w tych bazach: BIG, BIK, ERIF, KRD, KBIG.

Ile zapłacisz?

Suma spłaty jest zależna od wielkości zobowiązania na jakie klient się zdecyduje, oraz od czasu jego spłaty. Na przykład dla kwoty pożyczki w wysokości 1000 złotych, wziętej na 2 lata, miesięczna rata będzie wynosiła 85 złotych. Dużą zaletą tej instytucji pożyczkowej jest to, że zatwierdza rozmaite źródła dochodu, też te deklarowane. Daje to więc szansę wzięcia pożyczki przez większą ilość osób.

Odstąpienie a decyzja o przyznaniu pożyczki w Takto Finanse.

Od czasu do czasu zdarza się tak, że korzystając z przeróżnych usług później pojawiają się momenty zwątpienia, czy dobrze zrobiłem, że wziąłem pożyczkę. Zgodnie z prawem istnieje opcja odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od jej podpisania.

Decyzja o przyznaniu pożyczki następuje nawet w ciągu godziny od przekazania dokumentów, co powoduje, że klienci chętnie korzystają właśnie z tej możliwości. Z kolei sam przelew także jest realizowany szybko, ponieważ przedsiębiorstwo korzysta z usług BlueMedia, a to znaczy, że omijane są sesje bankowe i pieniądze można otrzymać nawet w 15 minut.

Dużą zaletą firmy jest możliwość trzymania i spłacania dwóch pożyczek równocześnie. Warunki są dopasowane do konkretnego konsumenta.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*