Vivus opinie o pierwszej darmowej pożyczce dla nowych klientów

Vivus

Tutaj odnajdziesz odpowiedzi na pytania o Vivus. Sprawdzisz czy zagląda do BIK. Poznasz opłaty.

Vivus to firma udzielająca pożyczek dla klientow indywidualnych. Pożyczki udzielane są całkowicie online, co oznacza, że nie ma obowiązku wychodzenia z miejsca zamieszkania, żeby zdobyć pieniądze na wybrany cel.

Lokal firmy znajduje się pod adresem: Vivus Finance sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa. Kontakt z firmą jest możliwy na kilka sposobów. Z wykorzystaniem numeru telefonu 221 221 227, dzięki poczty elektronicznej, a także także za pośrednictwem strony internetowej, na jakiej znajduje się czat z pracownikiem firmy. Firma wyróżnia się tym, że pracują nawet w soboty i niedziele w godzinach 8-20. W pozostałe dni wolno się kontaktować w godzinach 8-22. Jest to tym samym niesłychanie wygodne rozwiązanie, dla kogoś kto znalazł się w potrzebie finansowej.

Ile można pożyczyć w Vivus?

Pierwsza zaciągnięta pożyczka w spółce nie jest powiązana z ponadplanowymi prowizjami, w następstwie tego oddaje się taką kwotę, jaką się pożycza. To tak nazywana „bezpłatna pożyczka”. Wielkość kwot jakie można uzyskać waha się od 100 złotych do aż 7500 złotych. Z kolei czas spłaty to maksymalnie 30 dni, z możliwoością przedłużenia zapłaty zadłużenia o 7, 14 lub 30 dni za specjalną opłatą. Co więcej obecnie trwa promocja, w jakiej do dowolnej zaciągniętej pożyczki konsument otrzymuje bon o wartości 500 zł do użycia na stronie internetowej fly.pl. Inna promocja jest taka, w której jeżeli osoba polecona zaciągnie pożyczkę, to polecający otrzymuje na konto 30 złotych prowizji.

Czy Vivus sprawdza BIK?

Zanim zostanie podjęta decyzja o przyznaniu pożyczki danemu klientowi jego dane są analizowane w BIK. Przykładowa pierwsza pożyczka na sumę 1000 złotych na okres 30 dni powoduje, iż po tym terminie do spłacenia mamy jedynie i wyłącznie 1000 złotych.

W przypadku kolejnej pożyczki na tę samą sumę i ten sam czas, kwota do spłaty będzie wynosiła 1180 złotych z uwagi na prowizję 171,80zł atakże odsetki 8,20 zł.

Opinie o Vivus

Firma pozabankowa jest całkiem popularna, przez co wiele osób chętnie z niej korzysta. Na forach można przeczytać pozytywne opinie także jeśli chodzi o prędkość rozpatrzenia wniosku, jak i samą obsługę konsumenta. Niedyskusyjną zaletą jest dostępność siedem dni w tygodniu.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*